25 დეკემბერი
14:00 საბავშვო კონცერტი – ბასტი ბუბუ
19:00 ავთო აბესლამიძე, ლაშა ღლონტი, გიორგი ნაკაშიძე, მორის მელაძე, ანრი გუჩმანიძე, სანდრო კურცხალიძე, ნუგზარ ერგემლიძე, ვაჟა ტუღუში, ხვიჩა მაღლაკელიძე, აჩიკო ბერიძე, გიორგი ფუტკარაძე, ბათუმის ქალთა კამერული გუნდი, ბათუმის ჯაზ ბიგ ბენდი
20:00 ბათუმის მთავარი ნაძვის ხის ანთება
21:30 Lilu
26 დეკემბერი
14:00 საბავშვო კონცერტი – ზღვის შვილები , St Dance studio
18:00 Asea Sool, Melomaniakk
21:00 Bene
27 დეკემბერი
14:00 საბავშვო კონცერტი - ლიმპოპო
20:00 ჩემი ბენდი
21:00 Benja
28 დეკემბერი
14:00 საბავშვო კონცერტი სტუდია “დული – ლული”
19:00 sd&s, Babilon
21:00 Mari
29 დეკემბერი
14:00 საბავშვო კონცერტი – ცელქი ბავშვები
19:00 Override, Geoplanet
21:00 DeepTown
30 დეკემბერი
14:00 საბავშვო კონცერტი სტუდია Art
BMT
16:00 - Khilla
21:00 – Chiki
31 დეკემბერი
16:00 Babba b2b Lilu
19:00 Lasha Guruli
23:30 გალა კონცერტი
წამყვანები: ნიკოლოზ რაჭველი, ლიკა ევგენიძე, სოფო ხალვაში
ევგენი მიქელაძის სახ.ეროვნული სიმფონიური ორკესტრი-დირიჟორი ნიკოლოზ რაჭველი.
ლიზა ბაგრატიონი, სოფო ბათილაშვილი, აჩიკო ნიჟარაძე, ნინო ქათამაძე(ბენდით),
სოფო ხალვაში, გიორგი ცაგარელი, ნიკა კოჩაროვი, სვანსიხი, ნიკა მაჩაიძე, ნატალია ბერიძე.
ნიკო ბერიძე, აჩიკო გოგიტიძე, გიორგი ბერიძე, სულხან ჯაიანი, ოთარ ნაკაშიძე, ნონა კორიფაძე, ანსამბლი ბათუმი, კახაბერი და ხანუმები.
1 იანვარი
20:00 Road Radio
21:00 - Maja
2 იანვარი
14:00 საბავშვო კონცერტი – “ნიჟარა”
18:00 კონცერტი – ნატო თურმანიძე, თამარ მეჭიაური, თამუნა მიქელაძე, ვაჟა ხომერიკი, გიორგი ტუღუში, გიორგი დიასამიძე, სულხან დევაძე, თამთა ხუხუნაიშვილი, ნანუკა მიქაძე, ლადო ყატაშვილი, სალომე კალანდაძე, მზიკო ფარტენაძე, გიორგი ცხადაძე, მერაბიკო დოლიძე, ლურჯი იალქანი
21:00 – Beqa
3 იანვარი
14:00 საბავშვო კონცერტი – სტუდია ჰარმონია
20:00 Elrow
21:00 MichelBe
4 იანვარი
14:00 საბავშვო კონცერტი - სტუდია ლალე
20:00 ირაკლი ფაღავა
21:00 Kimo
5 იანვარი
14:00 საბავშვო კონცერტი - სტუდია ლალე
20:00 SeaSide
21:00 Yakudza
6 იანვარი
14:00 საბავშვო კონცერტი School Band
20:00 თავისუფალი სივრცე
21:00 Nika Jakeli
7 იანვარი
20:00 სტეფანე
21:00 Spacecraft